Thomaso Huertelio likimas toliau lieka neaiškus

huartel likimas

„Barcelona“ klubo įžaidėjas, nuo 2017 metų gynęs garsiojo katalonų klubo spalvas, toliau nežino, kur pasuks jo karjera. Išankstiniais duomenimis, su Katalonijos sostinės komanda į rungtynes prieš Stambulo „Anadolu Efes“ skridęs 31 metų prancūzas turėjo likti Stambule ir prisijungti prie „Fenerbahce“ ekipos.

Vis dėlto, „Barca“ kolektyvui pasiekus didžiausią Turkijos miestą, paaiškėjo, kad įžaidėju domisi Madrido „Real“. Toks įvykių posūkis sukėlė granatinių komandos vadovų ir trenerio Šarūno Jasikevičiaus rūstybę, ir prancūzas buvo paliktas Stambulo oro uoste, o į Barcelona turėjo keliauti kitą dieną savo lėšomis.

Toks šlykštus „Barcelona“ elgesys su vienu iš buvusių savo lyderių sunkiais pandemijos laikais sukėlė ne tik ispanų žiniasklaidos, bet ir kitų klubo žaidėjų nepasitenkinimą, kurie vianbalsiai balsavo už Th. Huertelio palikimą „Barcelona“ klube.

Vis dėlto, jų balsas liko neišgirstas, o vienas geriausių Europos įžaidėjų šį sezoną turės baigti arba viename ne ACB lygos klubų, arba katalonų dublerių gretose, kur irgi galimai negaus žaidybinio laiko.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts