I.Brazdeikis įgauna vis daugiau pasitikėjimo

Lietuvis demonstruoja charakterį

Vis daugiau pasitikėjimo naujoje komandoje įgaunantis Ignas Brazdeikis dar kartą įrodė, kad yra vertas ilgalaikio kontrakto. Ankstyvą šeštadienio rytą vykusiose rungtynėse lietuvis pagerino asmeninį atkovotų kamuolių rekordą NBA lygoje, tačiau jo atstovaujama Orlando „Mgic“ ekipa patyrė nesėkmę.

Lietuvio atstovaujamas klubas akistatoje su Šarlotės „Hornets“ krepšininkais sugebėjo laimėti tik pirmąjį rungtynių kėlinį ir galiausiai rezultatu 112:122 (31:26, 31:34, 27:34, 23:28) turėjo pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą.

Lietuvos pilietybę atgavęs Ignas Brazdeikis šiose rungtynėse ant parketo praleido 24 minutes, įmetė 8 taškus (2/9 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau du kartus suklydo bei sykį prasižengė.

Nugalėtojus į pergalę vedė 28 taškus pelnęs Terry Rozieras ir puikiai jam talkinęs LaMelo Ballas. Pastarasis į savo sąskaitą įsirašė 27 taškus, tačiau prametė visus septynis tritaškius. Taipogi reikėtų paminėti, kad „Hornets“ ekipa su šia pergale priartėjo link to, jog užsitikrintų vietą „Play-in“ turnyre.

Hornets“: Terry Rozieras 28, LaMelo Ballas 27, P.J. Washingtonas 23, Jalenas McDanielsas 13, Bismackas Biyombo 11.

„Magic“: Dwayne'as Baconas 28, Cole'as Anthony 20, R.J. Hamptonas 16, Gary Harrisas 12, Chassonas Randle'as 11