Į „Dzūkiją“ atvyksta ketvirtas legionierius

Aranitovičius gins dzukų klubo garbę

Alytaus reprezentacinis krepšinio klubas gana sparčiai buria sudėtį jau greičiau nei už mėnesio prasidėsiančiam LKL sezonui. Pranešama, kad „Dzūkija“ sukirto rankomis su jaunu gynėju iš Serbijos Aleksandru Aranitovičiumi.

Šis 23 metų 196cm ūgio perimetro krepšininkas praėjusiais metais runtyniavo tėvynėje, kur gynė Belgrado „Mladost Zenum“ komandos garbę. Praėjusiame sezone per vienerias Serbijos lygos rungtynes jis rinko po 12,3 taško, po krepšiais sugriebdavo 1,7 atšokusio kamuolio, atlikdavo 2,3 rezultatyvaus perdavimo.

Dar anksčiau jaunasis talentas atstovavo legendiniams Belgrado „Partizan“ ir „Crvena Zvezda“ klubams, bet juose įsitvirtinti ilgesniam laikui nesugebėjo.

Legionierius iš Serbijos – jau ketvirtas svetimtautis dzūkų klubo rikiuotėje. Prieš tai alytiškiai sudėjo parašus po sutartimis su amerikiečiais Dylanu Frye ir Joshu Newkirku, taipogi anksčiau Alytuje jau rungtyniavusiu buvusiu „Dzūkijos“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ milžinu iš Lenkijos Adamu Lapeta.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts