Į NBA su trenksmu sugrįžęs G. Greenas: manęs nenorėjo nė viena pasaulio komanda

Įspūdingai „Rockets“ klube debiutavęs Geraldas Greenas atskleidė neįtikėtiną faktą: krepšininkui kontrakto iki pat gruodžio mėnesio nesiūlė nė viena planetos komanda.

Gruodžio pabaigoje „Rockets“ pasiūlė jam 10 dienų kontraktą, kurį G. Greenas išnaudojo fantastiškai, sužaisdamas dvi neįtikėtinas rungtynes, per kurias prieš „Magic“ ir „Warriors“ klubus jis pelnė atitinkamai 27 ir 29 taškus. Tai krepšininkui garantavo klubo pasiūlytą kontraktą iki sezono pabaigos

Visgi, krepšininkas atskleidė, jog vasarą jam kontrakto nesiūlė nė viena planetos komanda ir jo karjera apskritai buvo pakibusi ant plauko. Paklaustas, kodėl taip ilgai nesusirado ekipos puolėjas nevyniojo žodžių į vatą.

„Žmogau, manęs nenorėjo nė viena komanda. Nė viena komanda. Nė viena komanda! Manęs nenorėjo ne tik NBA klubai bet ir komandos iš Europos ar Kinijos. Manęs nenorėjo net D Lygos klubai! „Rockets“ buvo vienintelė komanda, kuri davė man šansą. Aš tiesiog jaučiuosi laimingu, kad pagaliau gavau tokią progą“, – emocingai kalbėjo amerikietis.

Jis taip pat atskleidė, jog gyventi kelis mėnesius be jokių pasiūlymų buvo itin sudėtinga.

„Per savo karjerą aš jau buvau kelis kartus atsidūręs nemaloniose situacijose. Tad aš nesijaučiau visišku naujoku šioje situacijoje. Viskas ką aš dariau – tikėjau savimi. Žinoma, kai ateina lapkritis ar gruodis ir tu vis dar nesi sulaukęs nė vieno skambučio, tu turi pasirinkti: pasiduoti ar kovoti toliau. Aš pasirinkau kovą. Man šią galimybę suteikė Dievas, o aš turiu padaryti viską, kad ją išnaudočiau“, – teigė G. Greenas.

Suteiktą šansą G. Greenas išnaudoja puikiai – per 6 mačus jis vidutiniškai renka po 16,5 taško, o po naujų metų per mačą jis vidutiniškai įmeta net po 23,7 taško per susitikimą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts