I. Thomasas prašys „Celtics“, kad šie nerodytų jam skirto vaizdo įrašo arenos kube

Vasario 11 dieną Klivlendo „Cavaliers“ atvyksta į Bostoną, kur susitiks su vietos „Celtics“. Kai kuriems krepšininkams šios rungtynės bus tikrai išskirtinės. Isaiah Thomasas ir Kyrie Irvingas stos prieš savo buvusias ekipas.

Tądien „Cetlics“ ekipa buvo nusprendusi arenos kube parodyti vaizdo įrašą, kuris būtų skirtas pagerbti I. Thomasui. Mat 2015 metų vasario viduryje įžaidėjas persikėlė į Bostoną ir taip „Cetlics“ norėjo pažymėti trejų metų žymą.

Vis dėlto, tą dieną taip pat planuojama į palubes iškelti legendinio „Celtics“ krepšininko Paulo Pierce‘o marškinėlius. Kaip paaiškėjo, paskelbus apie pagerbimą skirtą ir I. Thomasui, kilo šioks toks sąmyšis, neva taip yra atitraukiamas dėmesys nuo P. Pierce‘o.

Būtent dėl šios priežasties, I. Thomasas nusprendė paprašyti, kad joks vaizdo įrašas jo garbei nebūtų grojamas.

„Norėčiau padėkoti „Celtics“ už jų dosnų pasiūlymą sugroti vaizdo įrašą mano garbei vasario 11-ą, švenčiant mano trejus metus Bostone. Tačiau matant, kad tai kelia kontraversijų su Paulo Pierce‘o naktimi, aš paprašysiu „Celtics“ susikoncentruoti tik ties Pierce‘o karjera“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė I. Thomasas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts