Į Uteną atvyksta FIBA Europos taurės žvaigždė

Patrickas Milleris

Utenos „Juventus-Uniclub“ pranešė netikėtą, bet šios komandos fanams neabejotinai džiugią naujieną: uteniškiams pavyko įsigyti 29 metų 185cm ūgio gynėją Patricką Millerį. Amerikietis į Aukštaitijos ekipą turėtų atvykti jau netrukus.

P. Milleris – itin aukšto meistriškumo krepšininkas. Praėjusiame sezone jo atstovautas „Ironi Ness Ziona“ klubas laimėjo FIBA Europos taurę, o Izraelio pirmenybėse šis krepšininkas buvo ryški ne tik savo komandos, bet ir visos lygos figūra. Per vienerias Izraelio aukščiausios lygos rungtynes jis rinkdavo po 17,7 taško, atlikdavo po 4,9 rezultatyvaus perdavimo.

Yra šis krepšininkas ragavęs ir ULEB Europos taurės, ir FIBA Čempionų lygos duonos. Kai žaidė Belgrado „Partizan“ klube jis per vienerias ULEB Europos taurės rungtynes rinkdavo po 16,4 taško, o atstovaudamas Gaziantepo „Empera Hali“ FIBA Čempionų lygoje fiksavo 14,3 per rungtynes pelnytų taškų vidurkį.

„Patrickas yra jei ne stipriausias, tai tikrai vienas individualiai stipriausių žaidėjų mūsų klubo istorijoje, – džiūgavo „Juvenus“ klubo direktorius Eimantas Skersis. – Kai pradėjome juo domėtis, agentai juokėsi, kad lendame į gerokai per aukštą žaidėjų lentyną, tačiau laukėme ir išlaukėme. Esame labai laimingi, kad pavyko pasiekti susitarimą ir neabejojame, kad šis žaidėjas bus itin naudingas mūsų komandai.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts