Ignas Brazdeikis atsisakė kvietimo į rinktinės stovyklą

Nenumaldomai artėjant olimpinių žaidynių atrankos kovoms Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas jau po truputį lipdo komandos kontūrus. Vis tik, prieš pat rinktinės stovyklą vietos komandoje atsisakė vos ką tik Lietuvos pilietybę gavęs Ignas Brazdeikis.

„Užsivilkti Lietuvos rinktinės marškinėlius ir atstovauti savo gimtajai šaliai yra mano svajonė, tačiau šią vasarą turiu priimti labai sudėtingą sprendimą ir atsisakyti kvietimo į rinktinės stovyklą“,- Lietuvos rinktinės išplatintame pranešime sakė Brazdeikis.

Krepšininkas į Lietuvos rinktinės stovyklą neatvyksta dėl labai paprastos priežasties – krepšininko pagrindinis tikslas įsitvirtinti NBA.

„Ši vasara yra be galo svarbi mano karjerai, todėl aš privalau pilnai susikoncentruoti į savo žaidimo tobulinimą, fizinių savybių gerinimą bei pasiruošimą NBA vasaros lygai. Mano pagrindinis tikslas dabar yra gauti NBA kontraktą kitam sezonui“,- pridūrė krepšininkas.

Vietoj Igno Brazdeikio į komandos stovyklą vyriausiasis komandos treneris Darius Maskoliūnas pasikvietė jau gerai pažystamą Regimantą Miniotą. Vidurio puolėjas padėjo Lietuvos rinktinei Europos čempionato atrankoje ir per trejas rungtynes vidutiniškai rinko po 6 taškus ir atkovojo po 3 kamuolius.

Atranka į olimpines žaidynes prasidės birželio 29 dieną. Pirmąsias atrankos rungtynes lietuviai žais prieš Venesuelos rinktinę.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts