Ir vėl į konfliktą įsivėlęs J. Valančiūnas svariai prisidėjo prie „Raptors“ pergalės (VIDEO)

Jonas Valančiūnas ir vėl buvo naudingas, o surinkęs dar vieną dvigubą dublį padėjo Toronto „Raptors“ 123:111 nugalėti Los Andželo „Lakers“.
Lietuvis šiose rungtynėse aikštėje praleido 24 minutes ir per jas pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir 3 kartus prasižengė. Aukštaūgiui tai buvo jau 15-as dvigubas dublis šį sezoną, bet vien per sausį tai buvo 8-asis.
Tiesa, J. Valanačiūnas neapsiėjo ir be konfliktų. Lietuvis besibaigiant antrajam kėliniui sulaukė smūgio alkūne į nosį iš Juliuso Randle‘o, kai šis veržėsi link krepšio. O kitoje aikštės pusėje J. Valančiunas atkeršijo varžovui, kai šį nustūmė ant parketo.
Vos apsižodžiavus puolėjams, tarp jų įsikišo ir tiesėjai, ir žaidėjai, o abu krepšininkai buvo nubausti techninėmis pražangomis.

„Raptors“ komandai tai buvo jau 18-oji pergalė per paskutines 22 rungtynes ir tai yra antras geriausias rezultatas lygoje po San Antonio „Spurs“ (20-4).
„Raptors“ gretose išsiskyrė rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Fredas VanFleetas, kuris pelnė 25 taškus, DeMaras DeRozanas pridėjo 19, Kyle‘as Lowry 14 (11 atk. kam.), C.J. Millesas ir J. Valančiūnas po 13, Serge‘as Ibaka 11.
„Lakers“ komandoje J. Randle‘as (10 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas pelnė po 17 taškų, Kentaviousas-Caldwellas-Pope‘as pridėjo 16, Larry Nance‘as 15, Brandonas Ingramas 14, Alexas Caruso 11.