Iš Jasikevičiaus lūpų – pagyros puikiai žaidusiam Ulanovui (VIDEO)

Kauno "Žalgiriui" itin sėkmingai susiklostė dviguba Eurolygos savaitė – iš pradžių žalgiriečiai po atkaklios kovos įveikė "Daruššafaką", o vakar savo arenoje patiesė ir Tel Avivo "Maccabi".

Po rungtynių savo auklėtinių pasirodymu džiaugėsi Šarūnas Jasikevičius, kuris teigė, kad komandoje matomas aiškus gynybos pagerėjimas.

"Tikrai malonu per tris dienas iškovoti dvi pergales. Ta savaitė buvo gera gynyboje, abi komandos mus baudė labai sunkiais ir nelogiškais metimais. Po rungtynių su varžovų treneriu pasijuokėme, kad seniai jau matėme tokį mačą, kai gynyboje padarai viską gerai, bet varžovai tiek vieni, tiek kiti įmeta labai sunkius metimus ir tritaškius.

Mums šią dieną dieną svarbiausia yra išgyventi ir mes tą darome. Tikimės, kad prisijungus traumuotiems žaidėjams galėsime gerinti savo žaidimą.

Iš savo pusės noriu padėkoti Kaunui už prizą, kurį gavau prieš rungtynes. Tai yra komandinis prizas ir be mūsų trenerių štabo, žaidėjų ir fanų tikrai tokių dalykų nebūtų. Ačiū visiems už tai", – konferenciją pradėjo Šaras.

Vėliau strategas negailėjo pagyrų Edgarui Ulanovui, kuris be įmestų trijų tritaškių rodė savo kovingumą po krepšiu.

"Jis sugrįžo į tą patį Ulanovą, koks buvo praėjusiais metais. Jis kovoja, labai girdisi ant suolo, jaučiasi kažkiek lyderystės požymių. Šiemet visi žymai labiau į jį kreipia dėmesio. Pernai varžovai rungtynių gale žaisdavo su žemesniais trečias numeriais, o dabar to nebėra, dabar komandos galvoja, kaip apsiginti.

Dar veikia tai, kad Pauliaus nėra. Kai Paulius žaisdavo penktu numeriu, jis atsitraukdavo toliau ir išplėsdavo aikštę, o tuomet Edgarui būdavo lengviau centruoti. Ši opcija lieka potenciale", – pridūrė Jasikevičius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts