Ispanijos pirmenybėse – galingas D. Suttono pasirodymas

Iš Vilniaus "Ryto" išvytas Dominique'as Suttonas toliau mėgaujasi žaidimu Ispanijos krepšinio lygoje.

Jo atstovaujama Burgoso "San Pablo" Ispanijos krepšinio ACB lygoje iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Išvykoje žaidusi D. Suttono ekipa 88:83 (21:15, 23:20, 18:24, 26:24) įveikė Tenerifės "Iberostar"

D. Suttonas per per 31 minutę pelnė 20 taškų (6/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/7 baudų metimai), atkovojo 9 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 26 naudingumo balus.

D. Suttonas buvo rezultatyviausias krepšininkas aikštėje.

„Iberostar“: Davinas White'as 19 (7/7 baudų metimai), Coltonas Iversonas 13 (6 atk. kam.), Timas Abromaitis 12.

„San Pablo“: Dominique'as Suttonas 20, Alexas Lopezas 15 (17 min.), Augusto Lima 9 (4/4 dvitaškiai).