Ispanus palaužę slovėnai užėmė pirmąją vietą C grupėje

Olimpinių žaidynių debiutantė Slovėnija ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Aleksanderio Sekuličiaus auklėtiniai 95:87 (20:24, 21:20, 27:26, 27:17) palaužė Ispanijos krepšininkus ir iškovodami trečiąją pergalę iš eilės užsitikrino pirmąją vietą C grupėje.

Jau pirmojoje rungtynių pusėje slovėnai susidūrė su problemomis pralaužiant puikią ispanų gynybą. Slovėnams bene didžiausia problema tapo Luka Dončičiaus trys asmeninės pražangos, kurios kiek apribojo jo pasirodymą pirmojoje pusėje. Vis tik didžiąją dalį antrojo kėlinio be Dončičiaus rungtyniavę slovėnai sugebėjo į rūbinę žengti turėdami vos 3 taškų deficitą.

Po ilgosios pertraukos Rudy Fernandezo tolimi metimai užvedė ispanus, o pastarieji susikrovė dviženklį pranašumą. Prieš lemiamą ketvirtį puikią atkarpą sužaidė ir slovėnai, o rezultatas tapo lygus 68:68. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Pau Gasolio tolimi metimai leido ispanams turėti 6 taškų pranašumą, tačiau spurtą surengę slovėnai persvėrė rezultatą ir šventė labai svarbią pergalę.

Po ilgosios pertraukos Rudy Fernandezo tolimi metimai užvedė ispanus, o pastarieji susikrovė dviženklį pranašumą. Prieš lemiamą ketvirtį puikią atkarpą sužaidė ir slovėnai, o rezultatas tapo lygus 68:68. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Pau Gasolio tolimi metimai leido ispanams turėti 6 taškų pranašumą, tačiau spurtą surengę slovėnai persvėrė rezultatą ir šventė labai svarbią pergalę.

Slovėnų ekipoje dar vienas puikias rungtynes sužaidė Luka Dončičius, kuris buvo labai arti trigubo dublio. Slovėnas per 34 žaidimo minutes pelnė 12 taškų (2/5 trit., 0/2 dvit., 6/11 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Vlatko Čančaras, kuris per 29 minutes pelnė 22 taškus (4/7 trit., 4/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Ispanija: Ricky Rubio 18, Alberto Abalde 14, Rudy Fernandezas ir Sergio Llullas po 12.

Slovėnija: Vlatko Čančaras 22, Mike'as Tobey 16, Klemenas Prepeličius 15, Luka Dončičius 12, Jaka Blažičius 10.