Įspūdingai puolime žaidusi „Fenerbahče“ užbaigė „Žalgirio“ sezoną Eurolygoje

Puolime nuostabiai žaidusi Stambulo „Fenerbahče“ penktus metus iš eilės pateko į Eurolygos finalo ketvertą. Željko Obradovičiaus auklėtiniai ketvirtadienį Kaune 99:82 pranoko Kauno „Žalgirį“ ir laimėjo ketvirtfinalio seriją 3-1.

Nors ir pralaimėjo bei baigė pasirodymą Eurolygoje, „Žalgirio“ arenoje susirinkę sirgaliai paskutines minutes komandą plojimais ir skanduotėmis palaikė pakilę iš savo vietų.

Žalgiriečiams nuo pat pirmųjų minučių sunkiai klostėsi rungtynės – "Fenerbahče" pirmajame kėlinyje buvo pabėgusi net iki 17 taškų, tačiau žalgiriečiai iki pertraukos sugebėjo sumažinti deficitą iki 8 taškų bei grįžti į kovą.

Trečiasis kėlinys žadėjo įnirtingą kovą, tačiau "Fenerbahče" taip lengvai atiduoti turimo pranašumo neketino – fenomenaliai iš visų distancijų mėtęs Bobby Dixonas tik trečiojo kėlinio pabaigoje prametė savo pirmąjį metimą.

Paskutiniajame ketvirtyje "Žalgiris" jau praktiškai nebeturėjo jokių šansų, o "Fenerbahče" pabėgusi į priekį ramiai užbaigė rungtynes.

Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose sužaidė Brandonas Daviesas, surinkęs net 25 taškus. Dar 18 pridėjo Nate'as Woltersas.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 25 (9/12 dvit., 35 naud. bal.), Nate’as Woltersas 18 (7/9 metimai), Marius Grigonis ir Aaronas White’as po 7, Artūras Milaknis ir Thomasas Walkupas po 6.

„Fenerbahče“: Bobby Dixonas 25 (4/5 dvit., 5/5 trit., 32 naud. balai), Kostas Sloukas 15 (10 rez. perd.), Janas Vesely 12, Marko Guduričius 11.