Įspūdingoje R. Westbrooko ir K. Duranto dvikovoje – „Warriors“ pergalė

„Golden State Warriors“ ekipai teko kaip reikiant pavargti dėl pergalės Oklahomoje. Nepaisant įspūdingo Russello Westbrooko žaidimo „Warriors“ 111:107 sugebėjo įveikti vietos „Thunder“.

„Warriors“ į pergalę šiose rungtynėse vedė Kevinas Durantas, kuris per 36 minutes pelnė 34 taškus (7/26 dvit., 2/9 trit., 14/14 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

Tuo metu R. Westbrookas per 41 minutę pelnė 44 taškus (12/19 dvit., 3/7 trit., 11/12 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Po mačo Paulas George‘as, kuris pelnė 20 taškų, apgailestavo, kad nesuteikė pakankami pagalbos sav įžaidėjui.

„Warriors“ ekipai šiose rungtynėse vis dar nepadėjo Stephenas Curry, be jo nežaidė ir Andre Iguodala, Patrickas McCaw bei Shaunas Livingstonas.

Po šio pralaimėjimo „Thunder“ nukrito į šeštąją rytų konferencijos vietą ir jei atkrintamosios prasidėtų dabar, „Thunder“ susikautų su Portlendo „Trail Blazers“.

„Thunder“ ekipoje rezultatyviaus buvo R. Westbrookas su 44 taškais, Paulas Georgee‘as pridėjo 20 (8 atk. kam.), Carmelo Anthony 12 (0/9 trit., 8 atk. kam.), o Corey Breweris 10 (5 per. kam.).

„Warriors“ gretose K. Durantas pelnė 34 taškus, Klay Thompsonas 20, o Quinnas Cookas 12.

Bruklino „Nets“ 95:121 Filadelfijos „76ers“
Atlantos „Hawks“ 98:101 Majamio „Heat“
Orlando „Magic“ 97:73 Niujorko „Knicks“
Šarlotės „Hornets“ 114:120 Čikagos „Bulls“
Vašingtono „Wizards“ 104:120 Hjustono „Rockets“
Bostono „Celtics“ 102:106 Milvokio „Bucks“
Portlendo „Trail Blazers“ 109:115 Dalaso „Mavericks“
Los Andželo „Lakers“ 110:117 Jutos „JAzz“