Įvyko skilimas? K. Townsas nepatenkintas situacija „Timberwolves“

Panašu, kad Minesotos „Timberwolves“ komandos ateitis nėra tokia šviesi, kokia atrodė. Jaunųjų talentų perpildyta ekipa turėtų artimiausiu metu pradėti skinti pergales.

Tačiau tų pergalių gali ir nebūti, kadangi komandos lyderiai nėra patenkinti esama situacija komandoje. ESPN žurnalistas Zachas Lowe‘as atskleidė, jog Karlas-Anthony Townsas ir pati „Timberwolves“ ekipa nėra geroje pozicijoje.

Pasirodžius tokiems pranešimams, buvęs K. Townso komandos draugas Minesotoje Zachas LaVine‘as pradėjo vilioti aukštaūgį į Čikagos „Bulls“. Tuo pat užsiima ir kartu universitete su juo žaidęs Finikso „Suns“ lyderis Devinas Bookeris.

Kiek anksčiau buvo skelbiama, kad Andrew Wigginsas yra nepatenkintas, kadangi tapo trečia opcija puolime po K. Townso ir komandą praėjusią vasarą papildžiusio Jimmy Butlerio.

Kitas ESPN žurnalistas Brianas Windhorstas atskleidė, kad nereikėtų nustebti, kai K. Townso pavardė pradės šmėžuoti mainų ganduose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts