J. Hardenas sprogo 54 taškais ir atvedė „Rockets“ į pergalę

NBA lygoje dar vieną fantastišką pasirodymą surengė Hiustono „Rockets“ (17-8) lyderis Jamesas Hardenas, kurio dėka komanda nesunkiai nugalėjo Orlando „Magic“ (11-14) krepšininkus rezultatu 130:107 (28:22, 34:33, 34:23, 34:29).

Visus rungtynių kėlinius laimėjo „Rockets“  krepšininkai, kurie per du ketvirčius susikūrė puikų pranašumą ir jį išlaikė iki susitikimo pabaigos.

J.Hardenas per 36 minutes pelnė 54 taškus (10/15 tritaškiai, 9/16 dvitaškiai, 6/6 baudų metimai), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir blokavo 3 varžovų metimus.

Jam talkino Russellas Westbrookas surinkęs 23 taškus.

Pralaimėtojų gretose Evanas Fournier įmetė 27 taškus, Aaronas Gordonas 21.