J. Hardenas vedė „Rockets“ į sunkią pergalę, P. George‘as – „Thunder“

Jameso Hardeno nuostabios rungtynės padėjo Hjustono „Rockets“ ekipai 104:101 palaužti Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus.

Dar likus pusei minutes iki rungtynių pabaigos „Wolves“ po 4 iš eilės taškų sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Tada Chrisas Paulas pataikė abi baudas, bet kitoje aikštės pusėje Karlas-Anthony Townsas ir vėl priartino savo ekipą iki vieno taško.

Po „Rockets“ klaidos Jmmy Butleris greit nuskubėjo į puolimą, tačiau jo tritaškis buvo itin netikslus ir „Rockets“ iškovojo pergalę.

J. Hardenas šiose rungtynėse pelnė net 44 taškus (8/14 dvit., 7/12 trit., 7/9 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse buvo visiškai išjungtas K. Townsas, kuris reguliariajame sezone rinko po 21,3 taško, o šiame susitikime pelnė 8 taškus. Panaši situacija buvo ir su J. Butleriu. „Wolves“ lyderis pelnė tik 13 taškų, nors renka po 22,2 taško.

„Rockets“ gretose J. Hardenas su 44 taškais buvo rezultatyviausias, Clintas capeila pridėjo 24 (12 atk. kam.), Chrisas Paulas 14 (1/6 trit.), Ericas Gordonas 7 (1/7 trit.).

„Timberwolves“ ekipoje Andrew Wigginsas pelnė 18 taškų, Derrickas Rose‘as 16, Jamalas Crawfordas ir Jeffas Teague (9 atk. kam., 8 rez. perd.) po 15, J. Butleris 13.

Tuo metu Paulo George‘o vedama Oklahomos „Thunder“ 116:108 palaužė Jutos „Jazz“ ekipos krepšininkus.

Šiame susitikime P. George‘as pataikė net 8 iš 11 tritaškių ir pakartojo komandos rekordą, kuris priklausė Gary Paytonui.

Geras rungtynes taip pat sužaidė ir Russellas Westbrookas pelnęs 25 taškus (10/25 metimai, 9/9 baud.), atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu „Jazz“ ekipos naujokui Donovanui Mitchellui debiutas atkrintamosiose buvo sėkmingas. Jis pelnė 27 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Jis tapo pirmuoju krepšininku nuo 2006 metų, kai tai padarė LeBronas Jamesas, kuriam pavyko pelnyti bent 25 taškus ir atkovoti bent 10 kamuolių per debiutą atkrintamosiose.

Vis dėlto šiose rungtynėse daug intrigos nebuvo, kadangi dar trečiajame kėlinyje „Thunder“ turėjo saugų 13 taškų pranašumą (79:66). Jį išlaikė per visą ketvirtą kėlinį ir iškovojo sudėtingą pergalę.