J. Hardeno puikus pasirodymas padėjo „Rockets“ išlyginti serijos rezultatą prieš „Warriors“ (VIDEO)

NBA play-off'ų vakarų konferencijos pusfinalyje svarbią pergalę iškovojo Hiustono "Rockets" krepšininkai, kurie vedami Jameso Hardeno palaužė praeitų metų čempionus Oklando "Golden State Warriors" ekipą rezultatu 112:108 (25:28, 36:26, 32:30, 19:24).

Rungtynės buvo tikrai atkaklios, tačiau komandos keitėsi lyderio role tik 6 kartus. Pirmą kėlinį laimėjo svečiai iš Oklando, tačiau jau antrame kėlinyje situacija pasikeitė ir prieš ilgąją pertrauką namai turėjo 7 taškų pranašumą. Antroje rungtynių dalyje vis dar virė atkakli kova, kuri nusikėlė net į paskutines, ketvirto kėlinio minutes.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo J. Hardenas su 38 taškais, E. Gordonas pridėjo 20, PJ Tuckeris 17.

Pralaimėtojų gretose toliau siaučia K. Durantas, jo sąskaitoje 34 taškai, S. Curry pridėjo 30, D. Greenas 15.

Dabar serijos rezultatas 2-2.