J. Mačiulis geru žaidimu prisidėjo prie ketvirtos iš eilės AEK pergalės (VIDEO)

Graikijoje žaidžiantis lietuvis ir toliau rodo gerus rezultatus bei su komanda išlieka antroje lentelės vietoje. Jonas Mačiulis su Atėnų AEK (6/2) svečiuose pasiekė dar vieną pergalę ir nugalėjo Salonikų "Aris" (2/6) rezultatu 77-81 (18:17, 15:22, 19:22, 25:20).

Rungtynės buvo nelengvos, o abi komandos neleido viena kitai atitrūkti per toli. Prieš ilgąją pertrauką mūsiškio klubas sugebėjo susikurti šešių taškų pranašumą, o po pertraukos jį dar padidino trečiame kėlinyje. Paskutinią susitikimo dalį laimėjo namai, tačiau nepakankamai dideliu skirtumu.

J. Mačiulis per 26 minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/3 baudos), jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias komandoje buvo V. Hunteris su 16 taškų.

Pralaimėtojų gretose E.Bochoridis surinko 24 taškus.