J. Mačiulis solidžiai prisidėjo prie komandos pergalės Graikijoje

Graikijos nacionalinėje lygoje žaidžiantis lietuvis surengė dar vieną solidų pasirodymą ir padėjo komandai pasiekti pergalę. Jonas Mačiulis su Atėnų AEK (11-5) namuose nugalėjo Rethymno (3-13) rezultatu 82-62 (22:12, 16:21, 19:18, 25:11).

Rungtynės nuo pirmo kėlinio klostėsi pakankamai gerai lietuvio ekipai. Po pirmo kėlinio jie jau turėjo dviženklį pranašumą, o po prastesnio antro kėlinio jie vis tiek pirmavo. Antroje rungtynių dalyje AEK įtvirtino savo pergalę prieš lentelės apačioje esančius priešininkus.

J. Mačiulis per 23 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 6/7 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Rezultatyviausias komandoje buvo V. Hunteris su 20 taškų, dar 19 pridėjo M. Griffinas.

Pralaimėtojų gretose S. Burrtas surinko 15, A. Jones 9.