J. Mačiulio Atėnų AEK įveikė FIBA čempionų lygos aštuntfinalio etapą (VIDEO)

FIBA čempionų lygoje žaidžiantis lietuvis, kuris atstovauja Graikijos klubą sėkmingai įveikė aštuntfinalio barjerą. Jonas Mačiulis su Atėnų AEK antrose rungtynėse prieš Salonikų PAOK pralaimėjo rezultatu 62-63 (18:14, 14:13, 13:20, 17:16), tačiau bendrame rezultate išliko nugalėtojais.

9 taškų pranašumą turėję Atėnų krepšininkai po pirmo susitikimo, rungtynes namuose pradėjo sėkmingai ir po pirmo kėlinio pirmavo 4 taškų skirtumu. Per antrą kėlinį skirtumą pavyko padidinti vienu tašku, tačiau jau po ilgosios pertraukos laukė prastesnis kėlinys, kuriame visas susikurtas pranašumas dingo. Visgi ketvirtame varžovai nieko rimčiau nenuveikė ir bendrame rezultate lietuvio komanda liko pirmaujanti.

J. Mačiulis per 23 minutes pelnė 10 taškų (1/2 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, tačiau prasižengė 4 kartus.

Rezultatyviausias komandoje buvo V. Hunteris su 11 taškų.

Pralaimėtojų gretose J. Jeffersonas pelnė 11, W. Hatcheris 10.