J. Valančiūnas buvo nesustabdomas ir padėjo nugalėti „Lakers“

NBA lygoje iš nesėkmių liūno išlipo mūsiškio komanda, kuri nugalėjo vienus iš lyderių. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (29-31) rezultatu 105:88 (29:25, 29:21, 28:20, 19:22) pranoko Los Andželo „Lakers“ (45-13) krepšininkus.

Rungtynės buvo atkaklios, tačiau beveik kiekviename kėlinyje „Grizzlies“ vis labiau tolo, nors ir nedideliu skirtumu. Tuo tarpu šiais metais siaučianti „Lakers“ ekipa laimėjo tik paskutinį ketvirtį, tačiau rungtynių baigties, tai nepakeitė.

J. Valančiūnas per 31 minutę pelnė 22 taškus (10/15 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 20 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

J. Morantas prie pergalės pridėjo 27 taškus.

Pralaimėtojų gretose L. Jamesas pelnė 19 taškų, A. Davisas pridėjo 15.