J. Valančiūnas dominavo aikštelėje, tačiau „Grizzlies” krito prieš „Magic”

NBA lygoje dar vieną galingą pasirodymą surengė mūsiškis, kuris dominavo aikštelėje, bet pergalės iškovoti nepavyko. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies” (32-33) ekipa, namie 115:120 (35:27, 28:23, 23:35, 29:35) pralaimėjo Orlando „Magic“ (30-35) klubui.

Nors rungtynių pradžioje geriau sekėsi namų krepšininkams, kurie per du pirmuosius kėlinius susikūrė dviženklį pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos situacija pasikeitė ir „Magic” žaidėjai sugebėjo išsigelbėti, bei iškovoti pergalę.

J. Valančiūnas buvo nesustabdomas ir per 36 minutes pelnė 27 taškus (9/10 dvitaškių, 9/13 baudų metimų), atkovojo 16 kamuolių, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 5 kartus suklydo bei 2 kartus prasižengė.

Kartu su juo Ja Morantas ir Dillonas Brooksas pelnė po 21 tašką.

Nugalėtojų gretose Terrence‘as Rossas pelnė 24 taškus, Michaelas Carteris-Williamsas 20, Nikola Vučevičius 19.