J. Valančiūnas ir D. Sabonis žaidė panašiai, tačiau pergalę šventė tik „Raptors“ (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa namuose be didesnių sunkumų susitvarkė su Bruklino „Nets“ ekipa ir iškovojo pergalę 120:87.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse aikštėje praleido 22 minutes, tačiau jam nepavyko pratęsti tritaškių serijos. Aukštaūgis buvo pataikęs po tritaškį jau trijose rungtynėse iš eilės. Šį kartą jis pelnė 14 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 2 metimus ir vieną kartą suklydo, o jam esant aikštėje „Raptors“ ekipa pelnė 33 taškais daugiau negu varžovai.

Tuo tarpu „Raptors“ ekipos įžaidėjas Kyle‘as Lowry atliko 11-ąjį savo karjeros trigubą dublį. Jis pelnė 10 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Raptors“ ekipoje rezultatyviausias buvo DeMaras DeRozanas pelnęs 31 tašką (13/17 dvit.), Serge‘as Ibaka pridėjo 18 (8 atk. k.), J. Valančiūnas 14, o Jakobas Poeltlas 11 (5/5 dvit.).

„Nets“ ekipoje neseniai prie komandos prisijungęs Nikas Stauskas pelnė 22 taškus (5/7 trit.), Isaiah Whiteheadas pridėjo 13, o Jahlilas Okaforas 10.

Tuo tarpu Domantas Sabonis rungtynes baigė kitokių nuotaikų. Jo atstovaujama Indianos „Pacers“ 98:104 nusileido Detroito „Pistons“ krepšininkams.

Lietuvis šiose rungtynėse per 17 minučių pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 3/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius, du kartus suklydo ir kartą prasižengė. Šiose rungtynėse tarp žiūrovų sėdėjo ir krepšininko tėtis Arvydas bei brolis Žygimantas.

„Pistons“ ekipa dar likus 9 minutėms iki rungtynių pabaigos pirmavo 95:79, tačiau tada „Pacers“ spurtavo 19:5 ir likus pusei minutės galėjo persverti rungtynių rezultatą. Tačiau tada Myleso Turnerio tritaškis buvo netikslus.

„Pistons“ ekipoje rezultatyviausias buvo Andre Drummondas pelnęs 23 taškus (9/14 dvit., 13 atk. k., 3 blk.), Reggie Bullockas pridėjo 15, o Stanley Johnsonas 13.

„Pacers“ ekipoje išsiskyrė Victoras Oladipo surinkęs 26 taškus (5/12 trit., 8 atk. k.) ir Mylesas Turneris su 24 (7/10 dvit., 8 atk. k.), Thaddeusas Youngas pridėjo 12 (8 atk. k.).