J. Valančiūnas pademonstravo galingą žaidimą prieš NBA čempionus, tačiau komandos neišgelbėjo (VIDEO)

Šią naktį abu lietuviai pasirodė NBA lygos rungtyėse ir abu demonstravo puikų krepšinį savo komandose, tačiau jiems pergalių iškovoti nepavyko. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio "Grizzlies" (30-45) ekipa po ganėtinai atkaklios kovos turėjo pripažinti Oklando "Golden State Warriors" (51-23) pranašumą rezultatu 103-118 (37:31, 23:35, 24:23, 19:29).

Namuose žaidusio mūsiškio komanda laimėjo pirmą kėlinį ir pasižymėjo rezultatyvumu. Visgi jau antrame kėlinyje teko pripažinti varžvoų geresnį puolimą ir rezultatas pasikeitė į kitą pusę. Po ilgosios pertraukos dar atrodė, kad namai turi vilčių, tačiau viską nulėmė ketvirtas kėlinys, kuriame svečiai sužaidė puikiai.

J. Valančiūnas per 33 minutes pelnė 27 taškus (12/25 dvitaškiai, 3/5 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau suklydo 3 kartus ir prasižengė 5.

Jam talkino Mike Conley surinkęs 22 taškus, 17 pridėjo Bruno Cabolco.

Nugalėtojų gretose puikiai žaidė Kevinas Durantas ir Stephenas Curry, kurių sąskaitoje po 28 taškus.