J. Valančiūnas žaidė mažiau ir kukliau, o jo komanda nepasipriešino „Clippers“ (VIDEO)

Šį kartą NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis nepademonstravo geriausio savo krepšinio, o jo komanda buvo priversta pripažinti pralaimėjimą svečiuose. Jonas Valančiūnas su Memfio "Grizzlies" (31-46) nusileido Los Andželo "Clippers" (47-31) ekipai rezultatu 96-113 (19:25, 27:36, 22:26, 28:26).

Mūsiškio komanda jau pirmame kėlinyje atsiliko rezultate ir leido varžovams vis tolti. Situacija dar pablogėjo komandoms einant į ilgąją pertrauką prieš kurią namai turėjo jau dviženklį pranašumą. Antroje rungtynių dalyje skirtumas dar iššaugo, neskaitant paskutinio ketvirtčio.

J. Valančiūnas žaidė 21 minutę ir pelnė 9 taškus (2/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/6 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė ir blokavo metimą, tačiau suklydo 5 kartus ir 3 prasižengė.

Tikėtina, kad lietuvis patyrė traumą, dėl kurios jis negrįžo į rungtynes ir žaidė žymiai mažiau.

Rezultatyviausias komandoje buvo Delonas Wrightas su 20 taškų, dar 17 pridėjo Chandleris Parsonsas.

Nugalėtojų gretose 27 taškus pelnė Danilo Gallinaris, 20 Montrezlas Harrellas, 17 Lou Williamsas.