J Valančiūnas surinko dvigubą dublį – J. Crowderis savo tritaškiu išplėšė pergalę

NBA lygoje pirmą pergalę sezone pasiekė ir mūsiškio atstovaujama ekipa, kuri tik po pratęsimo ir pergalingo metimo galėjo džiaugtis triumfu. Memfio „Grizzlies“ (1-2) rezultatu 134:133 (35:29, 24:28, 33:40, 28:23, 14:13) palaužė Bruklino „Nets“ (1-2) su K. Irvingu.

Rungtynės buvo atkaklios ir permainingos ir nei viena komanda nebuvo pabėgusi galingu pranašumu ir išlaikiusi pranašumą ilgai. Mačui prireikė ir pratęsimo, kuriame tik paskutiniu metimu J. Crowderis išplės pergalę.

Jonas Valančiūnas per 20 minučių surinko 16 taškų (3 tritaškiai) ir atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir blokavo du varžovų metimus.

Rezultatyviausias komandoje buvo J. Morantas su 30 taškų, tačiau visi plojimai atiteko Jae Crowderiui, kuris pelnė 6 taškus, tačiau paskutiniai 3 išplėšė pergalę.

Pralaimėtojų komandoje K. Irvingas surinko 34 taškus, dar 27 pridėjo C. LeVertas.