J. Valančiūnas žaidė mažai, o „Raptors“ krito namuose (VIDEO)

Už Atlanto nesėkmingas rungtynes sužaidė lietuvio komanda, kuri kiek netikėtai pralaimėjo namuose. Jonas Valančiūnas su Toronto "Raptors" (21/7) ekipa buvo priverstas pripažinti priešininkų Milvokio "Bucks" (17/8) pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 99-104 (30:25, 19:26, 25:28, 25:25) svečių naudai.

Nors pirmą kėlinį geriau sužaidė namai ir įgijo pranašumą, tačiau jau antrame kėlinyje situacija pasikeitė, o varžovai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami. Antroji rungtynių pusė taip pat buvo naudingesnė Milvokio krepšininkams ir jie iškovojo pergalę prieš lyderius.

J. Valančiūnas žaidė tik 14 minučių per kurias spėjo pelnyti 6 taškus (2/8 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai) jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, tačiau prarado 2 bei prasižengė 3 kartus.

Kanadiečių gretose naudingiausias buvo Serge Ibaka su 22 taškais, o Kawhi Leonardas pridėjo 20.

Nugalėtojų gretose Giannis Antetokounmpo ir Brookas Lopezas surinko po 20 taškų.