J. Valančiūno galingo dvigubo dublio neužteko: L. Jameso vedama „Cavs“ antrąkart laimėjo Toronte

Jonas Valančiūnas ir vėl sužaidė geras rungtynes, tačiau to neužteko. Toronto „Raptors“ dar kartą 1110:128 suklupo prieš Kilvlendo „Cavaliers“ ir serijoje iki keturių pergalių pralaimi 0-2.

Blogiausia yra tai, kad pirmosios dvi rungtynės vyko Toronte, o kiti du susitikimai vys Klivlande. „Raptors“ ekipa pirmą kartą šį sezoną pralaimėjo dukart iš eilės namuose.

J. Valančiūnas šiose rungtynėse per 27 minutes pelnė 16 taškų (8/10 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir dukart prasižengė.

Vis dėlto šiose rungtynėse ryškiausiomis spalvomis švietė LeBronas Jamesas. „Cavs“ lyderis sugebėjo pelnyti net 43 taškus (18/25 dvit., 1/3 trit., 4/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers“ ekipa trečiajame kėlinyje spurtavo 18:5 ir dviejų taškų deficitą pavertė 11 taškų persvara – 79:68. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Cavs“ pelnė dar 7 taškus paeiliui ir visiškai pabėgo nuo varžovų (105:87).

„Raptors“ ekipoje DeMaras DeRozanas pelnė 24 tašus, Kyle‘as Lowry 21 (8 rez. perd.), J. Valančiūnas 16, o Fredas VanVleetas 14.

„Cavs“ ekipoje rezultatyviausias buvo L. Jamesas su 43 taškais, Kevinas Love‘as pridėjo 31 (11 atk. kam.), J.R. Smithas 15, Jeffas Greenas 14, o George‘as Hillas 13.