J. Valančiūno Memfio „Grizzlies“ liko sutriuškinti namuose

Lietuvio atstovaujama NBA ekipa dar kartą patyrė pralaimėjimą, o mūsiškis vis dar negali padėti komandai dėl traumos. Jono Valančiūno Memfio „Grizzlies“ rezultatu 99:120 (18:28, 29:30, 38:32, 14:30) nusileido Šarlotės „Hornets“.

Jau pirmame kėlinyje matėsi svečių pranašumas bei jie spėjo susikurti dviženklį pranašumą. Tiesa, po ilgosios pertraukos rezultatas supanašėjo, tačiau paskutinis ketvirtis mūsiškio ekipai susiklostė tragiškai.

Nugalėtojų gretose T. Rozieris buvo rezultatyviausias su 24 taškais, D. Bacon pridėjo 21, D. Grahamas 18.

Pralaimėtojų komandoje B. Clarke surinko 16, J. Morantas 15.