J. Valančiūno pastangų nepakako prieš „Lakers“ ekipą

NBA lygoje dar vieną pralaimėjimą patyrė lietuvį turintį ekipa, kuri nusileido vieniems iš lyderių. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (28-28) išvykoje 105:117 (22:28, 19:32, 36:24, 28:33) pralaimėjo Los Andželo „Lakers“ (42-12) ekipai.

Iš tiesų jau nuo rungtynių pradžios visą situaciją valdė šeimininkai, kurie laimėjo pirmuosius du ketvirčius užtikrintų skirtumu. Tiesa, po ilgosios pertraukos pavyko sušvelninti atsilikimą iki keletos taškų, tačiau „Lakers“ greitai surimtėjo ir vėl atitolo.

J.Valančiūnas per 27 minutes pelnė 8 taškus (4/11 dvitaškiai, 0/1 baudos metimai), jis taip pat sugriebė 11, perėmė 2 kamuolius, 3 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

J. Jacksonas komandai atnešė 20 taškų, J. Morantas 17.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo L. Jamesas su 32 taškais, A. Davisas pridėjo 28.