Japonai Lietuvos U19 rinktinei priešintis nepajėgė

Augustas Marčiulionis

Lietuvos devyniolikmečių vaikinų rinktinė, kovojanti pasaulio jaunimo čempionate Latvijoje, neturėjo vargo subendraamžiais iš Japonijos. Lietuva pasiekė triuškinančią pergalę

Tekančios saulės šalies atstovai priešintis tepajėgė pusę pirmo kėlinio. Vis dėlto, po atkarpos 13:0 mūsų krepšininkai jau po pirmų 10 minučių pirmavo 28:13. Tiesa, antrajame kėlinyje Japonija vėl kurį laiką sugebėjo išlaikyti panašų skirtumą, bet sėkmingiau pirmą rungtynių pusę pabaigę lietuviai į rūbinę išėjo ilsėtis pirmaudami 57:32.

Iš esmės, rungtynių likimas buvo nuspręstas jau pirmoje pusėje. Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė: triuškinančiai dominuodami po krepšiais, Pabaltijo šalies krepšininkai pasiekė itin lengvą pergalę.

Sekantys lietuvių varžovai bus kaimynai latviai arba Puerto Rikas. A grupės kovas Lietuva baigė antroje turnyro lentelės vietoje, į priekį praleidę tik Kanadą.

Lietuva: Ąžuolas Tubelis ir Liutautas Lelevičius po 15, Augustas Marčiulionis 13, Edgaras Preibys 10.

Japonija: Johnas Harperis ir Atsuya Ogawa (5/9 dvit.) po 10.