Jasikevičius apie Westermanno pasirodymą: „Va eina prancūzas, didvyris rungtynių” (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" trečiadienį vos neprisižaidė su Eurolygos autsaideriais, tačiau rungtynių pabaigoje iššovęs Leo Westermannas atvedė žalgiriečius į labai svarbią pergalę.

"Žalgiris" visą rungtynių laiką turėjo problemų su "Daruššafaka" ir buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje. Visgi "Daruššafaka" neišsilaikė iki paskutinio švilpuko, o "Žalgiris" pasiekė šeštąją pergalę.

Pagyrų iš Šarūno Jasikevičiaus susilaukė būtent L. Westermannas, apie kurį strategas juokavo tiek kalbėdamas su žurnalistais, tiek ir minutės pertraukėlės metu.

"Va eina prancūzas, didvyris rungtynių, – po dvikovos kalbėdamas šalia rūbinės, akimis Westermanną palydėjo Jasikevičius. – Jis yra žaidikas. Jo reikia palaukti. Žmogus praėjęs daug stiprių dalykų. Reikia laukti, kad jis grįžtų toks pat, koks buvo prieš išeidamas iš "Žalgirio".

"Kai tu pataikai iš toli, tai viską palengvina. Tas Leo metimas buvo labai svarbus, Milo metimai, Marius pataikė vieną. Kai tritaškius pataikai, lengviau. Ketvirtame kėlinyje primetėme taškų", – pirmaisiais įspūdžiais po rungtynių dalijosi Šaras.

Visas trenerio interviu:

Šaro ir Leo pokalbis minutės pertraukėlės metu:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts