Jasikevičius nusivylęs: „Real“ atiduota Ispanijos Supertaurė

Šaro nevilties akimirka

Sekmadienio vėlų vakarą Ispanijos Supertaurės finale Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ nusileido Marido „Real“ 83:88 (23:22, 23:18, 25:22, 12:26).

Vienu metu Katalonijos sostinės žvaigždės turėjo net 19 taškų persvarą, bet galingo S. Llullo žaidimo įkvėpti Ispanijos sostinės atstovai grįžo į rungtynes ir nukniaukė „Barcai“ iš panosės jau ranka pasiekimą titulą.

Natūralu, jog po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje Šaras neslėpė apmaudo dėl dar vieno nelaimėto titulo:

„Aš esu labai nusivylęs, jog atidavėme titulą. Tokiose situacijose mes turėtume būti labiau subrendę, ypač tuomet, kai turime solidų pranašumą. Tu negali sustoti vadovautis taisyklėmis. Nė vieną ketvirtį mūsų gynyba nebuvo gera, buvome minkšti. Finale jie negali įmesti 88 taškus. Blogiausias dalykas yra tas, jog esame komanda, kuri nori padaryti tiek, kad vos laimėtų. Tai nėra žudikų komanda. Šį tarpsezonį pralaimėjome tokias dvejas rungtynes, kaip šios“, – po mačo teigė Š. Jasikevičius.

Primename, jo praėjusį savaitgalį Barselonos krepšinio gigantai nelaimėjo ir Katalonijos lygos. Tuomet finale juos parklupdė visiška susitikimo autsaidere laikyta Manresos BAXI.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts