JAV rinktinė ir toliau kraujuoja – neteko dar vienos žvaigždės

Kevinas Love'as į Tokyo olimpinėse žaidynėse nedalyvaus

JAV rinktinė ir toliau susiduria su sunkumais. ESPN praneša, kad Klyvlendo „Cavaliers“ ekipos žvaigždė Kevinas Love‘as nusprendė pasitraukti iš komandos sudėties ir Tokijo olimpinėse žaidynėse nedalyvaus.

Šią žinią oficialiai paskelbė ESPN portalo apžvalgininkas Adrianas Wojnarowskis, kuris asmeniškai bendravo su vidurio puolėjo agentu Jeffu Schwartzo.

Niekam ne paslaptis, kad pats krepšininkas į rinktinės pasiruošimo stovyklą atvyko vis dar reabilituodamasis po dešinės blauzdos traumos, o savo pasitraukimą K.Love‘as argumentuoja tuo, kad jo paties netenkina fizinė forma ir būtent dėl to žaidynėse jis nedalyvaus.

Tai jau antra skaudi žinia JAV rinktinės stovykloje per pastarąją savaitę. Kiek ankščiau paaiškėjo, kad savo šalies komandai negalės padėti „Wizards“ klubo gynėjas ir vienu iš ekipos vedlių turėjęs būti Bradley Bealas. Pastarasis ne savo noru atsidūrė saviizoliacijoje ir dėl šios priežasties taip pat bus priverstas praleisti Tokijo žaidynes.

AV rinktinė savo kovas olimpinėse žaidynėse pradės liepos 25 dieną.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts