JAV rinktinė patyrė dar vieną pralaimėjimą

Las Vegase vykstančiame draugiškame turnyre JAV rinktinė ir toliau neranda savojo žaidimo. Greggo Popovičiaus auklėtiniai 83:91 (27:24, 19:13, 18:32, 19:22) nusileido Australijos krepšininkams ir patyrė antrąjį pralaimėjimą per pastarąsias dvi rungtynes.

Pirmojoje rungtynių pusėje JAV rinktinė atrodė gana užtikrintai ir pirmavo devyniais taškais. Trečiajame kėlinyje australams pavyko persverti rezultatą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 5 taškų pranašumą. Likus rungtyniauti kiek daugiau nei keturioms minutėms JAV rinktinė dar kartą išsiveržė į priekį, tačiau tada australai surengė spurtą 10:2 ir šventė užtikrintą pergalę.

Rungtynėse dominavo Patty Millsas, kuris per 30 žaidimo minučių pelnė 22 taškus (1/5 trit., 8/16 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jam geriausiai talkino 17 taškų pridėjęs Joe Inglesas (3/8 trit., 2/5 dvit., 4/4 baud.).

JAV rinktinėje labiausiai išsiskyrė Damianas Lillardas, kuris pelnė 22 taškus (6/11 trit., 2/4 dvit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Sekančias rungtynes JAV rinktinė žais jau šią naktį ir susitiks su Argentinos krepšininkais.

JAV: Damianas Lillardas 22, Kevinas Durantas 17, Bradley Bealas 12.

Australijos: Patty Millsas 22, Joe Inglesas 17, Matisse‘as Thybulle‘as 12, Chrisas Gouldingas 11.