Jokubaičio metimas padovanojo „Barcelona“ pergalę per pratęsimą

Praėjusio sezono finalo pakartojime „Barcelona“ (11-2) pratęsė pergalių seriją. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse 95:93 (20:25, 17:22, 25:17, 15:13) nugalėjo praėjusio sezono čempionus Stambulo „Anadolu Efes“ ( 6-7) krepšininkus ir šventė penktąją pergalę iš eilės.

Pirmąją rungtynių pusę pirmavo šeimininkai, kurie turėjo solidų dviženklį pranašumą. Vis tik lemiame ketvirtyje Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai surengė spurtą ir išlygino rezultatą, todėl komandos teko žaisti pratęsimą. Pratęsimo metu užvirė atkakli kova, tačiau Roko Jokubaičio taškai leido užtvirtinti „Barcelona“ ekipos pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Sertacas Sanli, kuris per 20 žaidimo minučių pelnė 24 taškus (5/6 dvit., 4/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rokas Jokubaitis per 22 ant parketo praleistas minutes pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė Vasilije Misičius, kuris per 36 minutes pelnė 26 taškus (4/8 dvit., 3/5 trit., 9/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 26, Adrienas Moermanas 16, Shane'as Larkinas 14, Tiboras Pleissas 13, Krunoslavas Simonas 10.

„Barcelona“: Sertačas Šanli 24, Nikola Mirotičius 18, Kyle'as Kuričius 16, Nicolas Laprovittola 14, Rokas Jokubaitis 9.