Jokubaičio talentas buvo garbingai įvertintas LKL ekspertų

Jokubaitis už tobulėjimą dėkingas Schilleriui

Kylanti Lietuvos krepšinio žvaigždė Rokas Jokubaitis, dar neseniai užleidęs kylančios Eurolygos žvaigždės titulą Madrido „Real“ puolėjui Usmanui Garubai, išrinktas geriausiu sezono jaunuoju LKL krepšininku.

Rinkimuose galėjo dalyvauti krepšininkai, gimę ne anksčiau nei 2000m., o nugalėtoją rinko lygos ir žiniasklaidos atstovai.

Dvidešimtmetis mažeikiškis šiuose rinkimuose už savo nugaros paliko kitus jaunuosius talentus, tarp kurių buvo Augustas Marčiulionis, Marekas Blaževičius, Abramo Canka, Thomas Digbeu, Arielis Hukporti, Domantas Vilys.

Žalgiriečio manymu, labai daug prie šio apdovanojimo prisidėjo dabartinęs Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Martinas Schilleris, parodęs daug pasitikėjimo ir skyręs R. Jokubaičiui nemažai minučių aikštėje tiek LKL, tiek Eurolygos kovose.

„Tikrai smagus apdovanojimas. Netikėta žinia, kažkiek tikėjausi, nors pernelyg tikrai nesikoncentravau. Toks apdovanojimas man tikrai šaunus, žinant, kad šiemet nusileidau Usmanui Garubai keliais balsais dėl Eurolygos kylančios žvaigždės apdovanojimo. Dabar tai – kaip paskatinimas“, – džiaugėsi iš Žemaitijos kilęs 193cm ūgio žalgiriečių gynėjas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts