Jokubaitis debiutavo Vasaros lygoje ir pasižymėjo taškais

Lietuvos krepšinio perlas Rokas Jokubaitis pagaliau žengė pirmuosius žingsnius ant NBA vasaros lygos arenos parketo Las Vegase.

Jo atstovaujama Niujorko „Knicks“ ekipa pirmadienio vakare 96:84 (18:24, 23:20; 26:18; 27:24) nugalėjo Indianos „Pacers“, o buvęs žalgieitis pasižymėjo pirmais trimis pelnytais taškais, pataikęs vieną dvitaškį vieninteliu bandymu ir vieną baudos metimą iš dviejų galimų. Vakarykščiame mače, kuomet Niujorkas 79:89 (16:17, 21:22, 16:21, 26:29) nusileido Toronto „Raptors“, 20 metų amžiaus 193cm ūgio gynėjas iš Mažeikių aikštėje nepasirodė.

Šios dienos pergalingame mače R. Jokubaitis ant parketo žengė keletą sykių. Pirmą sykį, kai pirmajame kėlinyje liko žaisti mažiau nei 2 minutes, o antrą – antro kėlinio pirmoje pusėje. Trečiajame kėlinyje dar sykį pasirodęs aikštėje Rokas prasiveržė po krepšiu, o tai ir atnešė pirmus taškus Vasaros lygoje. paskutinis išėjimas į aikštę buvo dar vienai trumpai pusantros minutės atkarpai ketvirtajame kėlinyje.

„Knicks“: Immanuelis Quickley 32, Obi Toppinas 22, Milesas McBride’as 14, Wayne’as Seldenas 9, Jericho Simsas 8, Quentinas Grimesas 6, Rokas Jokubaitis 3.

Pacers“: Duane’as Washingtonas 23, Oshae Brissettas 22, Chrisas Duarte’as 14, Jordanas Bone’as 9, Bennie Boatwrightas 5, Devinas Robinsonas 4.