Jokubaitis vedė „Barceloną“ į pergalę Ispanijoje

Ispanijos ACB pirmenybėse lietuviškoji „Barcelona“ (8-0) ir toliau lieka vienintelė nepralaimėjusi komanda. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 79:69 (21:19, 13:15, 23:16, 22:16) nugalėjo Fuenlabrados „Montakit“ (2-6) ekipą ir pasiekė aštuntąją pergalę iš tiek pat galimų.

Tarp abiejų ekipų kova taškas į tašką vyko iki pat ilgosios pertraukos. Antrojo kėlinio viduryje „Montakit“ buvo priekyje 6 taškais, tačiau po sėkmingos atkarpos „Barcelona“ vėl išlygino rezultatą. Po pertraukos sugrįžę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai iš karto perėmė rungtynių kontrolę ir iki mačo pabaigos didindami pranašumą šventė pergalę.

Rokas Jokubaitis „Barcelona“ klube buvo vienas rezultatyviausių ir pagal naudingumą nusileido tik Cory Higginsui. Lietuvis per 19 žaidimo minučių pelnė 11 taškų (1/2 trit., 4/6 dvit.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Fuenlabrados ekipoje geriausiai pasirodė Kyle’as Alexanderis, kuris per 29 minutes pelnė 13 taškų (0/2 trit., 6/6 dvit., 1/3 baud.) ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

„Barcelona“: Cory Higginsas 13, Kyle'as Kuričius 12, Rokas Jokubaitis 11, Nicolas Laprovittola 10.

„Montakit“: Kyle'as Alexanderis 13, Kwanas Cheathamas 12, Jovanas Novakas 11, Obi Emegano 10.