J. Valančiūnas per pusvalandį pasižymėjo galingu žaidimu po krepšiais – „Grizzlies“ iškovojo pergalę

NBA lygoje į pergalių kelią grįžo lietuvio atstovaujama ekipa. Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ (27-26) komanda nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (18-33) rezultatu 106:99 (18:30, 29:25, 33:30, 26:14).

Mūsiškio varžovai sužaidė pirmą kėlinį kur kas geriau ir turėjo dviženklį pranašumą. Visgi, prieš ilgąją pertrauką pavyko sušvelninti atsilikimą, o po jos dar keletą taškų priartėti. Viską nulėmė paskutinis ketvirtis, kuriame pavyko perlaužti „Wizards“ žaidimą ir iškovoti pergalę.

J. Valančiūnas per 30 minučių surinko 8 taškus, atkovojo 18 kamuolių, blokavo 2 metimus, tačiau turėjo problemų su taiklumu.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo J. Morantas, kuris pelnė 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėtojų komandoje B. Bealas sumetė 26 taškus.