Jubiliejaus proga „Žalgirio“ garbės ordinu apdovanotas V. Chomičius: „Tai – didžiulis įvertinimas“ (VIDEO)

zalgiris.lt

Gegužės 4-ąją dieną 60-ies metų sukaktį minėjo vienas tituluočiausių Lietuvos krepšininkų – Valdemaras Chomičius. Daugiau nei dešimtmetį prie skambių Kauno „Žalgirio“ komandos pergalių prisidėjęs buvęs žaidėjas antradienį „Žalgirio“ arenoje svečiavosi kaip varžovų Alytaus „Dzūkijos“ treneris bei sulaukė šilto Lietuvos čempionų pasveikinimo.

Prieš rungtynes Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas jubiliatui įteikė ne tik simbolinius marškinėlius, bet ir vieną garbingiausių apdovanojimų – „Žalgirio“ garbės ordiną.

Į naują dešimtį įkopęs V.Chomičius džiaugėsi, jog pirmasis jo profesionalus klubas parodė tokį dėmesį bei lygino dabartinę „Žalgirio“ komanda su savo kartos žalgiriečiais.

„Gimtadieniai yra įprastas dalykas, tačiau kai gauni tokį dėmesį iš „Žalgirio“, visų pirma, tai yra didžiulis įvertinimas. Žalgiriečiai rodo labai gerą krepšinį ir išties malonu girdėti, kuomet dabartinė komanda lyginama su mūsiške“, – kalbėjo olimpinių žaidynių čempionas.

„Dzūkijos“ trenerių štabe dirbantis V.Chomičius iki šiol prisimena legendines kovas su Maskvos CSKA bei netikėtą triumfą V.Džonso taurėje.

„Lyginant mano laikų ir dabartinį „Žalgirį“, viskas yra panašu, tik arena didesnė. Komanda yra suformuota pergalėms, turi išeiti ir kautis iki galo. „Žalgiris“ eina tik į priekį. Labiausiai man yra įstrigusios kovos su CSKA bei triumfas V.Džonso taurėje“, – prisiminimais daugiau nei 30 metų atgal sugrįžo kaunietis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts