K. Bryantas žino, kurį numerį mieliau iškeltų į palubes

Los Andželo „Lakers“ ekipos legenda Kobe Bryantas tikrai turės savo marškinėlius iškeltus į palubes „Staples Center“ arenoje.

Tiesa, ilgai išliko neaišku, koks marškinėlių numeris bus iškeltas į palubes. K. Bryantas dalį karjeros žaidė 8 numeriu ir dalį 24. Su 8 numeriu legenda iškovojo tris NBA čempionų žiedus, tačiau su 24 prie dviejų žiedų pridėjo ir MVP titulą.

Pats K. Bryantas nenorėtų rinktis, kuris numeris bus iškeltas, tačiau jei tokį sprendimą jis turėtų priimti, gynėjas pasirinktų tą numerį, su kuriuo ir baigė karjerą – 24.

„Ne, nenoriu balsuoti už numerį, kuris turėtų būti pakeltas į palubes. Tai yra garbė, kuri yra suteikiama organizacijos. Tai nėra iš manęs.

Tačiau, jei turėčiau pasirinkti, kuris numeris būtų pakeltas, tai turėtų būti tas, su kuriuo užbaigiau karjerą. Tokia būtų mano logika“, – teigė vienas geriausių visų laikų krepšininkų.

Vis dėlto, „Lakers“ nusprendė, kad tiek 8, tiek 24 numeris bus iškeltas į arenos palubes. Jis taps pirmuoju krepšininku, kurio garbei bus iškelti du numeriai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts