K. Maksvytis prieš akistatą Turkijoje: „Kas vyko Klaipėdoje jau praeitis. „Gaziantep“ ekipa pasikeitė“

bcneptunas.lt

Šįvakar Turkijoje Klaipėdos „Neptūnas“ stos į FIBA Čempionų lygos mūšį su vyriausiąjį trenerį pakeitusia ir keliais žaidėjais pasistiprinusia Gaziantepo „Gaziantep“ ekipa.

Rungtynes tiesiogiai iš Turkijos nuo 19 val. (Lietuvos laiku) transliuos LRT Kultūros kanalas.

„Neptūnas“ ir ši turkų ekipa tarpusavyje jau kovėsi 2017 metų lapkričio 1 dieną „Švyturio“ arenoje ir tąkart klaipėdiečiai „Gaziantep“ ekipą tiesiog nušlavė nuo kelio 41 taško skirtumu – 114:73. Tai buvo didžiausia „Neptūno“ pergalė FIBA Čempionų lygos turnyre.

„Reikia pamiršti pirmąsias rungtynes ir jų rezultatą. Tą bandau įkalti ir savo žaidėjams. Juk mes tuomet rungtyniavome su Arnu Butkevičiumi, Mindaugu Girdžiūnu ir Juanu Palaciosu. Šių žaidėjų mūsų ekipoje nebėra, o „Gaziantep“ ekipa per tą laiką pasikeitė – komandą papildė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Robertas Karteris, taip pat įžaidėjas Patrickas Millsas, įvyko rokiruotė ir trenerių štabe – buvusį trenerį graiką Stefaną Dedą pakeitė strategas Nenadas Markovičius. Taigi, laukia visai kitokia turkų ekipa, pakeitusi ir savo žaidimo braižą“, – pabrėžė „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.

Priminsime, kad „Neptūnas“ neseniai pasistiprino dviem žaidėjais – lietuviu Vytautu Šulskiu ir įžaidėju iš JAV Brandonu Fieldsu.

„Turėjome daugiau nei savaitę laiko treniruotėms, nebuvo rungtynių, tad šiek tiek sustygavome savo žaidimą, prisipratinome naujokus. Kurį laiką traumeles gydėsi Laimonas Kisielius ir Vytautas Šulskis, tačiau lyg ir viskas gerai – tikimės, kad jie mums galės padėti visa jėga. Kol kas dar versimės be Mindaugo Kačino, kuriam buvo atlikta stuburo operacija. Jis kol nevyks į Turkiją, kadangi dirba pagal individualią programą. Labai laukiame jo grįžtančio į aikštelę“, – teigė „Neptūno“ strategas.

„Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos turnyro B grupėje su 6 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais užima trečiąją vietą, o „Gaziantep“ su 2 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais įsitaisė paskutinėje – aštuntoje turnyro lentelės vietoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts