NBA finalininkų mūšyje „Warriors“ po atkaklios kovos palaužė „Cavaliers“

Švenčių proga NBA krepšinio gerbėjai sulaukė tikros Kalėdinės dovanos: „Warriors“ ir „Cavaliers“ tarpusavio mačo.

Tris metus iš eilės finale kovojusių komandų akistatą laimėjo dabartiniai NBA čempionai, kurie namuose svečius iš Klivlendo palaužė 99:92.

Be Stepheno Curry žaidusiems šeimininkams pirmąjame kėlinyje po 9 taškus surinko kitos dvi žvaigždės Kevinas Durantas bei Klay'us Thompsonas, tačiau iš kitų žaidėjų didesnės pagalbos nesulaukę „Warriors“ po pirmojo kėlinio nuo varžovų atsiliko keturiais taškais (24:28).

Per antrąjį kėlinį nė vienai komandai nepavyko pabėgti nuo varžovų daugiau nei penkiais taškais ir klubai į ilgąją pertrauką išėjo „Warriors“ turint dviejų taškų pranašumą (46:44).

Situacija pernelyg nesikeitė ir trečiojo kėlinio metu: abu klubai ir toliau neleido vieni kitiems atsiplėšti, o sužaidus 36 minutes švieslentėje degė keturių taškų šeimininkų pranašumas (71:67).

Ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ dukart bandė pabėgti nuo varžovų ir turėjo 8 bei 9 taškų pranašumą, tačiau svečiai nepasidavė ir po LeBrono Jameso taškų likus žaisti dvi minutes rezultatas tapo lygus (92:92). Visgi, tuomet K. Thompsonas pataikė iš toli, L. Jamesas suklydo, o vėliau gavo bloką, tad „Cavaliers“ teko griebtis pražangų taktikos, kurią sužlugdė tas pats K. Thompsonas, kuris pataikė visus keturis baudų metimus ir išplėšė savo ekipai pergalę.

Puikų mačą sužaidė Draymondas Greenas, kuris susitikimą pabaigė surinkęs trigubą dublį (12 tašų, 12 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų). Svečių neišgelbėjo ir monstriškas Kevino Love'o pasirodymas (31 taškas, 18 atkovotų kamuolių).

Rezultatyviausi žaidėjai:

Warriors“: K. Durant 25, K. Thompson 24, D. Green 12 (12 atk. kam., 11 rez. perd.)

Cavaliers“: K. Love 31 (18 atk. kam.), L. James 20, J. Crowder 15, D. Wade 13.