Karjeros rekordą pakartojęs D. Sabonis nukalė pergalę prieš „Grizzlies“

Dar vienas puikias rungtynes sužaidęs Domantas Sabonis pakartojo savo karjeros rekordą, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (12-9) namuose 134:116 (37:27, 34:23, 33:35, 30:31) šventė pergalę prieš Memfio „Grizzlies“ (9-7), kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė po septynerių pergalių serijos.

Domantas Sabonis per 35 žaidimo minutes pelnė 32 taškus (2/2 trit., 11/13 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jonas Valančiūnas šį kartą buvo įtrauktas į rungtynių protokolą. Vis tik, lietuvis šiose rungtynėse į aikštę nežengė ir nuo atsarginių žaidėjų suolelio stebėjo, kaip jo atstovaujama „Grizzlies“ bejėgiškai kovoja su D. Sabonio vedama „Pacers“.

„Grizzlies“ gretose geriausiai pasirodė Dillonas Brooksas, kuris per 29 aikštėje praleistas minutes pelnė 25 taškus (2/5 trit., 8/13 dvit., 3/3 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius. Jam geriausiai talkino D. Bane’as, kuris per 26 minutes pridėjo 16 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

Tai buvo pirmoji „Pacers“ pergalė po dviejų iš eilės nesėkmių.

„Pacers“: Domantas Sabonis 32, Malcolmas Brogdonas 23, Mylesas Turneris 22, Jeremy Lambas 19, Dougas McDermottas 11, Justinas Holiday 10.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 25, Desmondas Bane'as 16, Xavieras Tillmanas, De'Anthony Meltonas ir Tyusas Jonesas po 12, Ja Morantas 10.