Kartus T.Sedekerskio rekordas – „Baskonia“ krito Kazanėje

T.Sedekerskio rekordo nepakako - baskai krito Kazanėje

Nukraujavusi „Baskonia“ šeštajame Eurolygos ture patyrė šiurkštu pralaimėjimą Kazanėje. Baskai svečiuose rezultatu 69:83 (17:24, 6:24, 21:18, 25:17) nepasipriešino „Unics“ komandos krepšininkams, kurie savo ruožtu pasiekė antrąją pergalę turnyre ir nutraukė ispanų trijų pergalių atkarpą.

Šiose rungtynėse „Baskonia“ ekipai negalėjo padėti traumuotas Rokas Giedraitis, tačiau puikų pasirodymą surengė Tadas Sedekerskis. Pastarasis aikštelėje iš viso praleido 29 minutes, pelnė 11 taškų, atkovojo 12 atšokusių kamuolių, perėmė 1 varžovų perdavimą, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą ir bendroje įskaitoje į savo asmeninę sąskaitą įsirašė 20 naudingumo balų.

Puikų darbą po krepšiais atlikęs lietuvis pagerino asmeninį atkovotų kamuolių rekordą Eurolygoje. Ankstesnis T.Sedekerskio rekordas buvo 12 atkovotų atšokusių kamuolių.

Baskai rungtynių vadžias iš rankų paleido jau pačioje pradžioje. Rusijos klubas sužaidė atkarpą, kurią laimėjo rezultatu 10-0 ir išsiveržė į priekį – 17:6. Antrajame varžybų ketvirtyje situacija tik blogėjo. Kazanės ekipa dar kartą šovė į priekį, o skirtumas pasiekė nepadorią 25 taškų ribą ir vėliau augo dar (19:48). Po ilgosios pertraukos „Baskonia ekipai atsitiesti nepavyko ir rusai aikštę paliko į savo Eurolygos sąskaitą įsirašydami antrąją pergalę.