Kauno „Žalgirio“ taikinyje – Eurolygoje rungtyniaujantis vokietis

Žalgirio akiratyje naujas veidas

Šių metų krepšinio sezonui artėjant prie pabaigos Kauno „Žalgirio“ ekipos vadovybė ir toliau dėlioja planus ateinantiems metams. Šį kartą į kauniečių skautų akiratį pateko Eurolygoje rungtyniaujantis vokietis.

Visiems gerai žinomas portalo 24sek.lt žurnalistas Donatas Urbonas praneša, kad Lietuvos krepšinio lygos čempionai demonstruoja didelį susidomėjimą Berlyno „ALBA“ ekipoje žaidžiančiu vokiečiu Nielsu Giffey.

Įdomu tai, kad N.Giffey Berlyno „ALBA“ komandoje pradėjo rungtyniauti 2014 metais, kai jam buvo 22-eji ir visą savo profesionalaus krepšininko karjerą vokietis praleido būtent šiame klube. Iki 2014 metų Nielsas Giffey rungtyniavo NCAA lygoje, kurioje atstovavo Konektikuto universitetą bei net du kartus iškovojo Amerikos studentų lygos čempionų titulą.

Po universiteto baigimo N.Giffey dalyvavo NBA naujokų biržoje, bet joks klubas nesusidomėjo jaunuoju krepšininku ir pastarasis nusprendė grįžti į gimtąją Vokietiją. Su Berlyno „ALBA“ klubu Nielsas Giffey du kartus tapo šalies čempionu, vieną kartą laimėjo Vokietijos „super taurės“  finalą ir 2020 metais tapo BBL finalo nugalėtojais.

Taip pat reikėtų paminėti, kad Berlyno „ALBA“ dalyvavo ir šių metų Eurolygos sezone, kur 29-erių puolėjas vidutiniškai per rungtynes įmesdavo po 8,1 taško, atkovodavo 2,9 atšokusio kamuolio ir į savo asmeninę sąskaitą įsirašydavo po 8,3 naudingumo balo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts