Kauno „Žalgiris“ vienuoliktus metus iš eilės tapo LKL čempionais

Kauno „Žalgiris“ Lietuvos krepšinio lygos atkrintamųjų etape taip ir nepatyrė nė vieno pralaimėjo. Martino Schillerio auklėtiniai trečią kartą iš eilės 84:73 (16:15, 25:23, 23:15, 20:20) nugalėjo Vilniaus „Ryto“ krepšininkus ir 11-tus metus iš eilės triumfuoja LKL čempionate.

Kauniečiai rungtynėse ėmė dominuoti nuo trečiojo kėlinio, kai panaikino turėtą taškų deficitą. Šeimininkai trečiojo ketvirčio pabaigoje surengė spurtą 12-2 ir susikrovė 11 taškų pranašumą. Lemiamo ketvirčio metu kauniečiai vadžių neatleido ir vienu metu pirmavo net 13 taškų skirtumu. „Ryto“ krepšininkams pavyko atsilikimą sumažinti iki 7 taškų, tačiau iš karto dviem taikliais dvitaškiais atsakė „Žalgiris“ ir šventė dar vieną pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Thomasas Walkupas, kuris per 30 žaidimo minučių pelnė 20 taškų (4/7 trit., 4/8 dvit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir į savo sąskaitą įsirašė 25 naudingumo balus.

„Ryto“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo net fenomenaliai žaidęs Andrew Goudelockas, kuris per 33 ant parketo praleistas minutes pelnė 25 taškus (4/8 trit., 5/12 dvit., 3/3 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo taškų.

„Žalgiris“: Thomasas Walkup 20, Marius Grigonis 15, Joffrey Lauvergne'as 14, Lukas Lekavičius 12.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 25, Ivanas Buva 22, Martynas Echodas 14.