Kauno „Žalgiris“ mažiausiai mėnesiui lieka be J.Lauvergne

Kauno "Žalgiris neteko Joffrey Lauvergne

Panašu, kad Lietuvos čempionų bėdos ir toliau nesibaigia. Pranešama, kad Eurolygos antrojo turo rungtynėse su Sankt Perterburgo „Zenit“ ekipa traumą patyręs Joffrey Lauvergne bent mėnesiui krenta iš sudėties.

Antrojo turo rungtynėse, vos prasidėjus trečiajam kėliniui Joffrey Lauvergne skausmingai susidūrė su varžovu ir griuvo ant parketo bei iškart susiėmė už dešiniojo peties. Prancūzas buvo priverstas nedelsiant palikti aikštelę, o po detalesnės apžiūros ant parketo grįžti nebegalėjo.

Žaidėjui pasirodžius daktarams ir atlikus išsamesnius tyrimus paaiškėjo, kad vieno pagrindinių žaidėjų trauma yra gana rimta ir jam teks nuo krepšinio atsitraukti mažiausiai 4-6 savaitėms. Kaip teigia krepšininką apžiūrėję specialistai – pečiui gyjant jo būklė ir pilnas atsigavimo laikotarpis bus įvertinti dar kartą.

Tai yra didelė netektis Kauno „Žalgirio“ ekipai, kuri šiuo metu ieško sudėties pastiprinimo. Joffrey Lauvergne per pirmuosius du Eurolygos turus vidutiniškai rinko 8,5 taško ir atkovodavo 4 atšokusius kamuolius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts