Kauno „Žalgiris“ nepasigailėjo „Juventus“ – LKL žygis be pralaimėjimų tęsiasi

20-ąjį gyvavimo gimtadienį minėjusi Utenos „Juventus“ (8/8) pajautė tikrą „Betsafe–LKL“ čempionų jėgą.

Rekordinį kėlinį sužaidęs Kauno „Žalgiris“ (16/0) savo visus reikalus išsprendė jau pirmajame ketvirtyje ir 101:77 (38:11, 18:29, 23:14, 22:23) triumfavo Utenoje.

„Žalgiris“ savo varžovus iškart pasiuntė į nokdauną, kai rungtynes pradėjo spurtu 12:0. Žvėrišką ketvirtį sužaidę ir šio sezono kėlinio rezultatyvumo rekordą pagerinę žalgiriečiai jau po 10 minučių pirmavo 38:11.

Nors „Juventus“ sugebėjo antrąjį ketvirtį laimėti 29:18, tačiau po pirmosios rungtynių dalies kauniečiai vis tiek turėjo įtikinamą persvarą – 56:40.

Prieš ketvirtąjį kėlinį, kuris buvo jau tik formalumas, „Žalgiris“ ir vėl nutolo bei susikrovė 25 taškų pranašumą (79:54).

10-yje į Uteną atvykusiems kauniečiams šiose rungtynėse padėti negalėjo seniau iš rikiuotės iškritę Rokas Jokubaitis bei Marius Grigonis, o prie šio dueto prisidėjo ir Jockas Landale'as bei Edgaras Ulanovas.